Info pre záujemcov

Z našej chovateľskej stanice odchádzajú mačiatka najskôr vo veku 13. týždňov, kompletne zaočkované, odčervené, začipované, s Euro pet passom; výhradne s  preukazom pôvodu a kúpno-predajnou zmluvou. Mačiatka v čase odberu budú plne socializované, naučené na záchodik, škrabadlo, bežný ruch v domácnosti a samozrejme veľkí tulkoši a tigríci zároveň ;). Pri odchode mačiatko od nás dostane na prvé dni jeho obľúbené jedlo, hračky a majitelia informácie o starostlivosti mačiatka.

Pre mačiatka hľadáme domovy plné lásky, kde im okrem lásky bude poskytnutá kvalitná strava a maximálna starostlivosť. Radi Vás u nás privítame na nezáväznej návšteve a po šťastnom rozhodnutí s výberom mačiatka si môžete mačiatko vybrať a kúpiť.

vysvetlivky:

čo znamená keď je...

                               mačiatko rezervované = mačiatko sa záujemcom veľmi páči, majú záujem o to konkrétne mačiatko, no ešte za neho nezaplatili zálohu

                               mačiatko zadané = za mačiatko už bola zaplatená záloha, tým pádom už nie je možná jeho rezervácia

                               mačiatko voľné = môžete si mačiatko kúpiť

                               !!! záloha za mačiatko je nevratná !!!

 

Mačiatka predávané novým majiteľom na maznáčikov majú podmienku kastrácie.

V prípade záujmu a akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať, zároveň sa potešíme, keď nám napíšte niečo o Vás a o domove, kde by mačiatko bývalo.

Information for the potentional customers

Kittens leave from our breeding station in the 13th week. They are vaccinated, dewormed, chipped, with Euro pet passport and with identity card of origin and purchase-selling contract. Kittens are fullý socialized, taught to use the toilet, scratcher, usual noise in the household and of course they snuggle and fight as a little tiger at the same time. By the moment of leaving, the kitten will get his favourite food, toys and the owner get information how to take care of it.

We are looking for the home full of love for the kittens, where they get quality food and maximal care. We would like to welcome you in a non-binding visit, where you can choose a kitten and then buy it.

 

Explanatory notes:

What does it mean when:

  • The kitten is being reserved - the customers like the kitten a lot, they have an interest, but they still didn´t pay the deposit.
  • The kitten is being booked - the deposit has been already paid, so the reservation is not possible any more.
  • The kitten is being free – you can buy it.

 

!! It is not possible to give back the deposit paid for the kitten !!   

The kittens sold for snuggling are castrated.

If you have any questions please contact me, and we would be glad if you could write anything about your home.