Francess, Roxanne and Evelyn

Francess - naša Bejby. Jednoducho láska na prvý pohľad... Keď mi prišli mailom jej prvé fotky, vedela som, že tento anjelik musí bývať u nás. Dokonca som Frany mohla vybrať meno na písmeno F a ako som sa tak na ňu pozerala, napadla ma Francess alebo inak známa Bejby z Hriešneho tanca. O pár mesiacov som si s maminou spravila výlet za Prahu a priniesla som si Frany domov. Merlinko sa veľmi tešil novej spoločnosti, no Frany sa zo začiatku bála a teraz tí dvaja bez seba nevedia žiť. Nenechajte sa opantať Francessinými nádhernými zelenými kukadlami, vie byť riaden čert a po Merlinovi opakuje každú blbosť. Je to také moje slniečko, spáva so mnou v posteli a najviac milujem, keď sa ráno zobudím a ležíme spolu líčko o líčko. Frany miluje šróbikovanie uší, pierka a balkónové číhanie na vtáčikov.

– our baby, simply love at first time.. As I received the first pictures of her, I knew, that this angel has to stay with us. When I was allowed to give her a name beginning with F, Francess (better known as Baby from the film Dirty Dancing) came to my mind. Few months later together with my Mom, we made a trip to Prague and we brought Franny home. Merlin was very happy to have a friend at home, but Franny was a little scared in the beginning. Today, they can not be without each other. You can be easily tricked by her beautiful innocent green eyes, but trust me, she can act really crazy together with Merlin. In the end, she is my „little miss sunshine“, and she sleeps with me in my bed. The thing I love the most is, when we woke up in the morning cheek to cheek. She loves when you play with her ears, she likes feathers and watching the birds in the morning.

Roxanne - naša cukrová vatička. Našu Roxanku máme z tej istej chovateľskej stanice ako Merlinka, od chovateľky Andrejky. Merlinko má sestru Morticiu, ktorú si Andrejka nechala a ja som sa tak zaľúbila do lilavej farby a tých pomarančových očí, že postupne s myšlienkou chovateľskej stanice prišlo aj rozhodnutie vybrať si mačičku od Mortišky. Mačiatka sa jej narodili pár dní pred koncertom Beyonce, takže ihneď pred koncertom som si išla pozrieť mačiatka. Roxanka bola ešte slepučká, no tá jej hlavička s ňufáčikom ma maximálne očarili :). A tak v lete ku nám domov prišla aj Roxanka, ktorá so začlenením do domácnosti nemala absolútne žiaden problém. Roxanka je povahovo rozdielna ako Frany s Merlinkom, je taká flegmatická, jednoducho má všetko na saláme. No žerie ako vysávač. Miluje poličky, balkón a hračky, ktoré majú nejaké šnúrky :). A je to v našej chovateľskej stanici naša prvá hrdá mamina :).

our cotton candy. We brought our Roxanne from the same breeding station as Merlin - from the breeder Andrejka. Merlin has a sister Morticia, that stays with Andrejka and I fell in love into the purple colour and orange eyes, so together with the idea of having a breeding station, I decided to choose a cat from Morticia. She gave a birth to kittens shortly before the Beyoncé concert, so I went to see them just before the concert. Althought was Roxanne still blind, I was infatuated by her little head and cute nose immediately. So we welcomed her at home in summer and she did not have any problem to stick with the others. She has a different temper than Franny and Merlin. She has very stoic temper, so she does not really care and she likes to snuggle. But she loves to eat and she loves shelves, balcony and toys with laces. And she is the first proud Mom in our breeding station.

Evelyn - dievča s veľkými očkami. Láska na prvý pohľad. Kde bolo tam bolo, veľa šťastia z toho bolo... alebo ako povedal Shakespeare: "Nech oči za mňa všetko povedia." Moje srdce je veľmi šťastné a hrdé. Predstavujem Vám môj sladký sen, krásnu princeznú, najkrajšie mačiatko na svete - našu rozkošnú lásku Evelyn.Táto princezná si získala naše srdcia v celej rodine. Ľúbime ju.

- girl with big eyes. Love at the first sight. Once upon a time, there was a lot of hapiness... OR how Shakespeare wrote: "O let my books (eyes) be then the eloquence." My heart is very happy and proud. I present my sweet dream, beautiful princess the best beautifull kitten on the world - our cute shaded little love Evelyn Silebritis. This princess got our hearts in our family. We love her.

 

 

Evelyn Silebritis, LV

Titul/Title: CH
chovná mačka/breeding cat
farba/colour: BRI ns 11
dátum narodenia/date of birth: 28.08.2017
krvná skupina/blood type: A
testy/tests: FeLV, FIV, PKD, HCM - negative results
Rodokmeň k nahliadnutiu v CHS.
 
 
 
Roxana Adams Family, SK
Titul/Title: P, IC 

kastrátka/neuter

farba/colour: BRI c

dátum narodenia/date of birth: 16. 04. 2013

krvná skupina/blood type: A

testy/tests: FeLV, FIV, PKD - negat.

Rodokmeň k nahliadnutiu v CHS.

 

 

 

 

Francess Frostiness, CZ

kastrátka/neuter

farba/colour: BRI ns 11

dátum narodenia/date of birth: 26.03.2013

krvná skupina/blood type: A

testy/tests: FeLV, FIV, PKD - negat.

Rodokmeň k nahliadnutiu v CHS.

 

 

 

 

 

Kontakt

Katarína Michalová +421905914629
fb: Katarína Michalová (Merlin and Kate)
Instagram: merlinandkate
michalovaml@gmail.com