Výstavy

V tejto sekcii nájdete fotografie a spomienky z výstav, ktoré sme doteraz absolvovali. Na našu mačaciu mládež sme veľmi pyšnééé.
 

You can find here the photos and memories from the exhibitions, that we have been to so far. We are very proud of our cats.

 

More informations, photos, videos about our results from other cat shows on my facebook profile: Katarína Michalová (Merlin and Kate)

International cat show in Žilina 25 - 26.08.2018

SATURDAY
Roxanka: EX1 CAP, NOM, BEST IN SHOW-BEST NEUTER, BEST OF BEST 4
Merlinko: EX1 CAGPIB, NOM
Evelynka: EX1 CAC
Brad: EX1 CAGCIB, BEST IN VARIETY
SUNDAY
Roxanka: EX1 CAP, NOM, BEST IN SHOW-BEST NEUTER, BEST OF BEST 2
Merlinko: EX1 CAGPIB, NOM
Evelynka: EX1 CAC
Brad: EX1 CAGCIB, BEST IN VARIETY, BEST CAT BY VISITORS 3place

 

 

International cat show in Žilina 25 - 26.08.2018

International cat show in WROCLAW 03.03.2018

Perfect day in Wroclaw. I am very proud of my shaded loves. This was first Evelyn´s cat show :). Evelyn: Ex1; nom BIS to special show with british cats. Brad: Ex1; CAGCIB; nom BIS to special show with british cats; nom BIS with all breeds :)

International cat show in Wroclaw 03.03.2018

International cat show in Banská Bystrica 15.10.2017

Best breeding pair 2017: International cat show in Banská Bystrica; my beauty Roxana and so cute male Alexander from my friend Silvia Mešťánková. I love both loooves.

International cat show in Banská Bystrica 2017

International cat show in Žilina, 02.-03.09.2017

Aj napriek mojej naozaj protestujúcej mládeži, čo naša Roxanka dala veľmi a hlasito najavo, sme boli na výstave veeeeeeeľmi vychváááálenííí. Asi začnem mojim odchovom, lebo som na chlapcov nenormáááááálne pyšná:
Cymbeline Merlin and Kate, SK získal po oba dni Ex1, nom BIS a v sobotu vyhral cenu diváka: Najkrajšia mačka výstavy a tak synátor trumfol vlastného tatka , som na neho nenormálne pyšná a ako sa predvádzal u pána posudzovateľa, bol maximál...ne sladký
Constantine John Merlin and Kate, SK bol ako jeho maminka, maximálne hubujúci a každý mi dajte pokoj, získal posudok po oba dni Ex2, no aj tak sme na neho pyšné, zvládali to úúúúžasne.
Nooooo a teraz moja mláááááááádež
Merlin Adams Family, SK získal po oba dni: Ex1 CAGPIB
Roxana Adams Family, SK získala po oba dni: Ex1 CACIB a tým pádom máme od nedeľe doma Medzinárodnú šampiónku
Brad Merlin and Kate, SK získal v sobotu: Ex1 CACIB a stal sa Medzinárodným šampiónom a v nedeľu začal vo vyššej súťažnej triede a získal krásny posudok Ex1 CAGCIB, Nom BIS, BIS, (Best in show) BOB1 (Best of best) a keďže v nedeľu bola špeciálna súťaž strieborných mačiek všetkých plemien, tak v nej získal ocenenie: Best silver cat (male) a nakoniec vyhral aj celú špeciálnu súťaž strieborných mačiek a vyhral tááááááááky nenormálny veľký pohár, som na môjho "malého" piškotina nenormáááááálne pyšná, nikdy by sa mi ani nesnívalo, že môj vlastný odchov, moja najväčšia láska, môj Brad bude mať takýto úspech, dúfam, že sa na nás starký z nebíčka pozeral a že sa teší s nami

International cat show in Žilina, 02.-03.09.2017

International cat show in Žilina, 30.4.2017

Na jar sme boli s našou chlapskou časťou mládeže na výstave v našej krásnej Žiline: Merlinkovi i Bradovi sa pekunko darilo. Merlinko získal krásne ocenenie Ex1 CAGPIB a Brad Ex1 CACIB a dokonca vyhral cenu diváka Best cat by visitors, čiže náš Braduško sa stal najkrajšou mačkou výstavy, podľa hlasovania všetkých návštevníkov výstavy, veľká pocta pre nás, ďakujeme :*.

International cat show in Žilina, 30.04.2017

Medzinárodná výstava mačiek Zámek Nový Světlov, Bojkovice - Ples strašidiel

Na bielu sobotu sme si spravili výlet do Čiech a spolu s kamarátkou chovateľkou Gabikou, mojou maminkou a našimi mačacími miláčikmi sme išli na výstavu. Bolo úúúplne skvelo, nasmiali sme sa, spoznali sme opäť mnoho skvelých ľudí a zároveň sme sa popýšili našimi láskami. Merlinečko získal ocenenie Ex1 CAPIB a bol nominovaný do Best in show a týmto ocenením môžeme Merlinkovi požiadať o uznanie titulu IP. Braduško bol ohodnotený Ex1 CACIB a Roxanka získala ocenenie Ex1 CACIB a vyhrala Best in variety. No a moja maličkosť vyhrala súťaž o najväčšie strašidlo, veď podľa fotiek to môžete zhodnotiť :D. Na moje slniečka som veľmi pyšná a keďže v deň výstavy mala naša Frany 3roky, nakúpili sme jej na výstave hračky. Ďakujem za super zážitky :).

Medzinárodná výstava mačiek, Ples strašidiel; Zámek Nový Světlov, Bojkovice

14. medzinárodná výstava mačiek Banská Bystrica

V Banskej Bystrici nám bolo ozaj super. Dokonca na výstavu išiel aj môj odchov Achillesko z prvého vrhu s majiteľkou Peťkou. Achillesko dostal krásny posudok Ex1 + CAP. My sme zobrali opäť väčšiu časť našej mládeže a to Roxanku, Braduška a Merlinka. Merlinko išiel skôr ako psychická podpora a ako maskot našej aukcie HELP FOR CATS, no boli sme v šoku ako dobre dopadol aj napriek kilám navyše :D. Merlinko získal skvelý posudok od pána M. Tausena Ex1 + CAPIB + Nom BIS. Roxanka s Braduškom dostali tiež krásne posudky od pani Nurit Pahl Ex 1 + CAC, no a Roxanka bola aj v špeciálnej súťaži o najkrajší chovný pár s naším kamošom kocúrom Arnoldom od kamošky chovateľky Silvinky Mešťánkovej. Je to neskutočne úžasné, ale túto špeciálnu súťaž v Best in show vyhrali. Veľmi ich všetkým ľúbim, bola to ozaj krásna nedeľa. Roxy a Bradovi bol po tejto výstave udelený titul šampión (CH).

14. medzinárodná výstava mačiek Banská Bystrica, 2015

26. a 27. medzinárodná výstava mačiek Žilina

Veeeeeľmi teplo bolo celý víkend na výstave, spoznali sme mnoho skvelých ľudí a dokonca sa výstavy zúčastnila aj naša Roxanka, ktorá to veľmi ťažko prežívala, ale vydržala bola skvelá. Obidva dni dostali Merlinko, Braduško aj Roxanka výborné posudky: V1 + CAPIB; V1 + CAC; V1 + CAC. Pripájam zopár fotiek z toho tepla :D. Merlinkovi bol po tejto výstave udelený titul Premior (P).

26. a 27. medzinárodná výstava Žilina, 2015

25.medzinárodná výstava mačiek Žilina

Dňa 2.5.2015 sme sa zúčastnili ako nielen milovníci mačičiek, ale aj ako vystavovatelia skvelej a obľúbenej výstavy v našom meste Žilina. Bol to veľmi príjemný deň, stretli sme mnoho priateľov a zoznámili sa s novými mačkármi :D. Na výstavu som opäť zobrala nášho Merlinka a Braduška. Musím povedať, že obidvaja dopadli skvelo, Braduško bol ocenený V1 a bol nominovaný do Best in show; a Merlinko bol ocenený V1 CAP a bol taktiež nominovaný do Best in show. Určite sa už nevieme dočkať augustovej výstavy v Žiline :). Ďakujem za krásny deň a pripájam zopár fotiek.

25. medzinárodná výstava mačiek Žilina, 2015

Medzinárodná výstava mačiek Zámek Nový Světlov, Bojkovice

Dňa 28.03. 2015 sme si urobili výlet ku naším susedom do Česka a navštívili sme jedno čarovné miesto Zámok Nový Světlov. Na výstavu sme zobrali nášho Merlinečka a Braduška, ktorého som si nechala od našej Frany. Naši chlapci dopadli na výbornú, Braduško dostal ocenenie V1 a Merlinko bol tiež tak krásne ohodnotený a dostal ocenenie CAP a bol nominovaný do BIS (Best in show). Na moje lásky som neskutočne pyšná. Bola to krásna sobota, stretli sme sa s priateľmi a taktiež sa zoznámili s novými skvelými chovateľmi. Ďakujem všetkým, no najmä mojim chlpatým fešákom :D. Pripájam aj zopár fotiek :).

Medzinárodná výstava mačiek Zámek Nový Světlov, Bojkovice, 2015

19. výstava mačiek v Žiline...

...Naša prvá výstava... nezabudnuteľný zážitok... Merlinka prišla podporiť aj chovateľka Andrejka a zároveň ma zaúčala do priebehu mačacích výstav. Merlinko v tento deň získal od pani posudzovateľky Tetiany Biko skvelý posudok V1 a bol nominovaný do Best in show, kde získal ocenenia Best neuter, Best opposite sex, Best of best 2.miesto. Plakali sme s maminou od šťastia a na Merlinka sme veľmi pyšné.

19. medzinárodná výstava mačiek Žilina, 2013